Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 жовтня, 23:42:49

Поліція інформує про місця концентрації ДТП на автодорогах Чернігівщини

05.03.2021   13:18Агенцiя

Під час спільної наради співробітники Управління превентивної діяльності та Управління патрульної поліції напрацювали план дій з реалізації заходів, що спрямовані на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на Чернігівщині.

За минулий рік на території Чернігівської області сталося 611 дорожньо-транспортних пригод, в яких 131 людина загинула та 710 чоловік травмувалися.

Серед основних причин ДТП – недотримання безпечної швидкості руху (161 ДТП), керування в нетверезому стані (95) та маневрування (100).

– У Чернігівській області можна виділити три місця концентрації ДТП: на автодорозі М-01 поблизу села Єрків Козелецького району; автодорога М-02 – поворот на м. Борзна; автодорога Н-27 поблизу села Киселівка Чернігівського району, – повідомив заступник начальника відділу організації діяльності груп реагування Управління превентивної діяльності В’ячеслав Счасливий. – Загалом, на Чернігівщині найчастіше дорожньо-транспортні пригоди відбуваються з п’ятницю по неділю, з 17.00 по 21.00.

Під час наради поліцейські ретельно проаналізували стан аварійності на території обслуговування, зокрема по днях тижня на часу доби. На прикладі Корюківської ОТГ поліція виокремила ТОП-7 аварійно-небезпечних місць протягом останніх 5 років.

Правоохоронці напрацювали конкретний план дій, що сприятиме зниженню аварійності на Чернігівщині. Зокрема, план передбачає такі заходи:

- збільшення кількості нарядів поліції, які слідкуватимуть за дотриманням швидкісного режиму на автодорозі М-02. Поліцейські будуть оснащені приладами TruCAM для фіксації швидкості руху транспортних засобів;

- обстеження поліцією стану автодоріг та вулиць області для визначення аварійно-небезпечних ділянок;

- ґрунтовний аналіз аварійної обстановки за останніх 5 років у всіх містах та об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини, виявлення місць найбільшої концентрації ДТП в населених пунктах.

– Після обстеження автодоріг та вулиць, проведення аналізу аварійності поліція буде звертатися до відповідних органів місцевого самоврядування, аби було вжито необхідних заходів для підвищення безпеки учасників дорожнього руху. Особливу увагу поліцейські й надалі приділятимуть профілактиці правопорушень, що можуть призвести до ДТП, – підсумував В’ячеслав Счасливий.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.