Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 17:30:35

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

05.03.2021   10:51Агенцiя

4 березня виконавчий комітет Ніжинської міської ради розглянули та затвердили 11 проектів рішень культурного, соціального та архітектурно-дозвільного спрямування.

Члени виконавчого комітету затвердили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 50 учасникам АТО/ООС на реабілітацію, оздоровлення та вирішення соціально-побутових проблем. Міський голова Олександр Кодола зазначив, що даний вид матеріальної допомоги минулого місяця також отримало 50 учасників АТО/ООС і міська влада максимально сприятиме та надаватиме допомогу нашим захисникам.

Начальник управління культури й туризму Тетяна Бассак представила проекти рішення про встановлення меморіальних дошок. Одна з них – Денису Яковенку, учаснику АТО, який віддав своє, життя захищаючи Україну, інша – Лесі Коцюбі, літературознавцю, яка була репресована.

Також затвердили рішення про пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (116 осіб) та осіб, які супроводжують дітей з інвалідністю (нині таких 22 особи).

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини