Чернігів: перекриття руху транспорту по вулиці Князя Чорного продовжене до кінця березня
Перекриття руху по вулиці Князя Чорного у Чернігові продовжено до 1 квітня – таке рішення було прийняте 4 березня на засіданні виконавчого комітету.
Раніше, згідно з рішенням виконкому № 41 від 27 січня 2021 року для запобігання виникнення аварійних ситуацій та якісного виконання робіт, було дозволено перекриття руху автотранспорту в м. Чернігові по вул. Князя Чорного (від вул. Хлібопекарської до вул. Толстого) на менший термін. Але у зв’язку з несприятливими погодними умовами для виконання ремонтних робіт термін перекриття руху автотранспорту продовжено до 20.00 год. 01 квітня 2021 року.
«У лютому було дуже багато снігу, у нас було перекриття вулиці Князя Чорного до 1 березня, просимо подовжити до 1 квітня у зв’язку з тим, що вже є можливість проводити ремонтні роботи», - зазначає начальник управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослав Куц.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression