У лютому пільги та житлові субсидії отримали понад 100 тисяч домогосподарств області
Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Чернігівської ОДА.
У лютому цього року житлові субсидії у готівковій формі призначені майже 110 тисячам домогосподарств Чернігівської області, а в безготівковій формі – 5,4 тисячі. Водночас понад 21 тисяча осіб отримала пільги у готівковій формі, 31 тисяча – у безготівковій формі.
За словами Олега Русіна, директора Департаменту, загальна сума нарахованих пільг та житлових субсидій у лютому 2021 року склала 230,2 млн гривень. Станом на 1 лютого в області державну допомогу отримали 51,3 тис. осіб.
Нагадаємо, що громадяни мають право звернутися до установ соціального захисту із заявою про надання субсидії. Як це зробити онлайн читайте https://www.msp.gov.ua/news/17660.html
Окрім того у населення є можливість вільно обирати газопостачальника, який пропонує найвигідніші умови та вартість. Ознайомитися з переліком компаній можна тут
Також громадяни можуть отримати кваліфіковані консультації щодо порядку надання житлових субсидій, пільг та допомог, зателефонувавши на спеціальну гарячу лінію Департаменту за номером (04622) 5 60 97 та (04622) 5 99 38.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.