Поліцейські оперативно затримали чоловіка, який відібрав у ніжинця мобільний телефон
2 березня близько 14-ї години до поліції звернувся 49-річний мешканець Ніжина, у якого на вулиці незнайомий молодик силоміць вихопив мобільний телефон та втік.
В ході оперативно-розшукових заході поліцейські встановили особу причетного до грабежу – ним виявився 23-річний місцевий мешканець.
Поліція затримала зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучила в нього мобільний телефон потерпілого.
Слідчий відкрив провадження за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Її максимальна санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.