Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 19:53:00

Виявили факт невідповідності даних у документах на право керування транспортним засобом, а також невідповідність номерів агрегатів автомобіля

02.03.2021   15:02Агенцiя

В обох випадках патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.

Так, на проспекті Миру охоронці порядку зупинили за перевищення допустимої швидкості автомобіль Ford Connect. Як з’ясувалося, за кермом перебував 55-річний житель Чернігівського району.

Чоловік пред’явив поліцейським водійське посвідчення. Під час перевірки виявилося, що за даними інформаційної системи посвідчення з такими серією і номером зареєстроване на іншу особу.

Ввечері екіпажі патрульної поліції отримали інформацію, що містом пересувається автомобіль Infinity q50, який перебуває в розшуку.

За деякий час на проспекті Перемоги охоронці порядку виявили та зупинили розшукуване авто. Під час перевірки інформації з’ясувалося, що номери агрегатів відрізняються від зареєстрованих в єдиній інформаційній системі.  

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини