Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 04:47:41

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

02.03.2021   14:51Агенцiя

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

Законопроєкт №3911 вносить зміни до статті 259 Кримінального кодексу. Раніше ця стаття передбачала від 4 до 8 років в'язниці за повторне "мінування" або "мінування" з тяжкими наслідками, за вчинення подібного злочину вперше і без тяжких наслідків передбачалося м'якіше покарання - від 2 до 6 років ув'язнення.

Тепер від 4 до 8 років тюрми можна отримати і за перше "мінування" без тяжких наслідків, якщо метою брехливого повідомлення були такі споруди:
    критично важливі об’єкти інфраструктури;
    об’єкти чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади;
    заклади охорони здоров’я або освіти.

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини