Поліція викрила групу зловмисників, які завдали чоловіку тяжких травм голови
Поліцейські провели санкціоновані обшуки у підозрюваних, які побили мешканця одного з сіл Гончарівської громади. Під час обшуків в їхніх авто та помешканнях поліція вилучила знаряддя злочину.
В листопаді 2020 року до поліції надійшло повідомлення про те, що невідомі особи спричинили тілесні ушкодження 37-річному мешканцю одного з сіл Гончарівської ОТГ – чоловіка госпіталізували з тяжкими ушкодженнями голови, зокрема з відкритою черепно-мозковою травмою.
В рамках досудового розслідування поліція встановила причетних до скоєння злочину – ними виявилися четверо мешканців Чернігівського району. Один з них – односелець потерпілого, з яким у нього був конфлікт. Група зловмисників діяла за попереднього узгодженим планом та продумала злочин заздалегідь.
26 лютого співробітники Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області спільно з козелецькими поліцейськими провели санкціоновані обшуки в помешканнях та транспортних засобах фігурантів кримінального провадження.
В ході обшуків поліція виявила та вилучила металеву трубу, дерев’яні палиці, мобільні телефони та автомобіль, який використовувався при вчиненні кримінального правопорушення.
Нині триває досудове розслідування у рамках провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.
Найближчим часом поліція планує оголосити причетним про підозру у скоєнні злочину.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Туризм Чернігівщини: підсумки І півріччя 2026 року 12:51
Чернігівщина – прифронтова область, яка щодня потерпає від ворожих обстрілів. Російські атаки завдають шкоди не лише житловій та критичній інфраструктурі, а й туристичним об'єктам і пам'яткам культурної спадщини.
росіяни продовжують тероризувати мирне населення Чернігівщини: постраждала дитина 12:19
Ворог щодня атакує Чернігівську область безпілотниками. Вчора ввечері у м. Городня Чернігівського району росіяни поцілили БпЛА по приватному домогосподарству – 10-річна дівчинка отримала легку реакцію на стрес та садна, без госпіталізації.
У Прилуцькій гімназії № 2 будують протирадіаційне укриття 11:47
У Прилуцькій гімназії № 2 розпочали будівництво протирадіаційного укриття.
Партнерство та підтримка: українські поліцейські з робочим візитом побували в Латвії 11:26
Українських і латвійських поліцейських об’єднує багаторічна співпраця, яка набула особливої ваги під час повномасштабного ворожого вторгнення.
Ангеліна Шепель — п’ята на чемпіонаті світу U20 зі штовхання ядра 10:35
Вітаємо вихованку ОДЮСШ з олімпійських видів Чернігівської обласної ради Ангеліну Шепель із п’ятим місцем на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів U20, який відбувся у місті Юджин, штат Орегон, США.