Виявлено 3 нових випадків Сovid-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 березня в області зафіксовано 3 нових випадків COVID-19.
Інфікування виявили у трьох чернігівців. З них один на госпіталізації.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 56 хворих. З них 28 чернігівців, семеро ніжинців, стільки ж мешканців Козелецького району. По два одужавших у Прилуках, Бахмацькому і Бобровицькому районах, п’ятеро – у Чернігівському, троє – у Носівському. З них семеро осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 35 910 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 31 141 пацієнт одужав;
– 3 674 — лікується амбулаторно;
– 345 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 676 летальних випадків;
– 74 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 850 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.