Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 14:01:39

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО

27.02.2021   10:55Агенцiя

Підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО підбили в 169-му Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого.

Під час спільного брифінгу іноземні ментори та керманичі підрозділів, де здійснюється партнерська співпраця, обговорили всі зауваження та пропозиції, підсумовуючи кількамісячну діяльність.

Представники ЗС Канади та Литви висловили свої висновки та спостереження, зроблені за час надання інструкторської допомоги "Десні" та запропонували й подальшу суцільну підтримку в формуванні нового підходу до підготовки військових фахівців української армії.

Командири частин, які безпосередньо щоденно співпрацюють із іноземними партнерами, також висловили свої побажання в поглибленні роботи та розширенні напрямків діяльності.

Наостанок, інструктори операції UNIFIER ЗС Канади на чолі із командиром місії Сарою Хір висловили бажання попрощатися із керівниками підрозділів, з якими працювали протягом ротації.

Начальникам 169-го Навчального центру генерал-майору Віктору Ніколюку, 205-го Центру тактичної медицини підполковнику Олегу Вознюку та 197-го Центру підготовки сержанського складу Андрію Куриленку подарували традиційні канадські сувеніри.

У відповідь команда 10-ї ротації операції UNIFIER отримала невеличкі подарунки із символікою підрозділів та український прапор, розписаний вручну.
 

Навчальний центр "Десна" ім. князя Ярослава Мудрого
 

Останні новини Чернігівщини

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення 12:23

Проводиться підготовка до капітального ремонту ділянки дороги від Мільків до Охіньок. Згодом тут проводитимуть регенерацію основи та укладатимуть нове асфальтобетонне покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 6 км.

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль 12:17

За тиждень з 8 по 15 квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 45 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 18 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 16 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі 11:50

У Чернігові з 15 квітня розпочинається цьогорічний прийом проєктів в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі), який триватиме по 31 травня. Ці часові рамки, передбачені чинним Положенням про громадський бюджет нашого міста.

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю 11:36

Проект «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» презентували 15 квітня науковій громадськості Чернігова в обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Це масштабний проект, що складається з декількох взаємопов’язаних частин.

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів 11:31

Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує серію дистанційних навчань «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів». Чергові онлайн-сесії проводяться 15–16 квітня. Цільова аудиторія – старости старостинських округів територіальних громад області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини