Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району
24 лютого перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у нараді з керівниками територіальних громад Прилуцького району, яка проводилась в обласній державній адміністрації з метою обговорення питатань соціально-економічного та інфраструктурного розвитку, що виникають в процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою.
В нараді також взяли участь голова облдержадміністрації Анна Коваленко, заступник голови ОДА Олена Дума та керівник апарату ОДА Станіслав Робота.
На порядок денний засідання було винесено низку питань, що виникли в процесі діяльності громад району.
Зокрема, представники податкової служби - начальник головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк та її заступник Костянтин Синьогуб розповіли про запровадження системи Е-інформування органів місцевого самоврядування, яке, як зазначалося, покликане вдосконалити якість врядування, прискорити надання й отримання необхідної інформації та послуг, дозволить покращити взаємодію влади з мешканцями громад і сприятиме прозорості й відкритості комунікації громадян із державою.
Заступник начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Дмитро Безкостий акцентував увагу на створенні та функціонуванні підрозділів місцевої пожежної охорони задля безпеки населених пунктів, захисту людей від наслідків надзвичайних ситуацій і вчасного надання допомоги жителям громад.
Про проблеми забезпечення безперебійного і безпечного руху автошляхами регіону, а також утримання в належному стані доріг з керівниками громад спілкувались начальник служби у справах доріг в області Роман Сміяненко та начальник Управління капітального будівництва облдержадміністрації Богдан Кривенко.
Запитання стосовно окремих проблем, що виникають у процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою, представники громад Прилуччини мали змогу поставити представникам профільних Департаментів облдержадміністрації. Так учасники наради обговорили питання фінансування об'єктів соціальної інфраструктури, передачі установ у комунальну власність, забезпечення належного функціонування медичної, освітньої, соціальної та культурної сфер для забезпечення компетентної роботи на розвиток територіальних громад.
Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression