Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 00:56:47

Стягнуто майже 80 тисяч гривень збитків завданих Коропській громаді незаконною порубкою дерев

25.02.2021   08:01Агенцiя

За позовом Бахмацької місцевої прокуратури судом в інтересах держави в особі Коропської селищної ради стягнуто майже 80 тисяч гривень, завданих незаконною вирубкою дерев постійним лісокористувачем.

В судовому засіданні доведено, що лісокористувач не забезпечив належної охорони та збереження лісових насаджень.

Це і стало підставою для звернення прокурором з позовом до суду в інтересах держави в особі Коропської селищної ради про відшкодування збитків.
      
Північний апеляційний господарський суд відхилив апеляційну скаргу відповідача, залишивши рішення суду першої інстанції без змін.
 
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14

Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.

Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42

Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.

Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09

Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини