Поліцейські припинили діяльність підпільного грального закладу
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом виявлення в центрі Чернігова закладу з незаконного надання гральних послуг.

20 лютого близько 21-ї години на лінію «102» надійшла інформація про роботу грального закладу на проспекті Перемоги в Чернігові.
На місце негайно виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського районного управління поліції.
В ході невідкладного обшуку поліцейські виявили та вилучили устаткування, що забезпечувало діяльність грального закладу, зокрема 9 одиниць комп’ютерної техніки, флеш-накопичувачі, чорнові записи адміністратора.
Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Триває досудове розслідування в рамках провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).
За вказані діяння законом передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Поліція закликає всіх, хто має будь-яку інформацію про незаконну діяльність гральних закладів: повідомляйте про це за номером «102». Анонімність гарантуємо.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Увага! Чернігівська поліція розшукує неповнолітню дівчину 08:03
Чернігівським районним управлінням поліції розшукуються зникла Дончак Анна Євгеніївна, 2009 року народження, мешканка села Старий Білоус, садове товариство «Астра».
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).