Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 11:47:39

Про впровадження проєкту AGROHUB Chernihiv Region говорили сьогодні в Чернігівському обласному навчально-виробничому центрі

20.02.2021   11:02Агенцiя

19 лютого, з метою опрацювання шляхів та можливостей впровадження проєкту AGROHUB Chernihiv Region, була організована робоча зустріч представників обласної виконавчої і представницької гілок влади на базі комунального навчального закладу «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр».

В заході взяли участь заступник голови обласної ради Дмитро Блауш, депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитро Іванов,начальник управління комунального майна обласної ради Василь Куліда, заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства- начальник управління розвитку сільського господарства облдержадміністрації Олег Крапивний та директор навчально-виробничого центру Юрій Кульгейко.

Керівники, як і було заплановано на минулій зустрічі 2 лютого, зібралися разом з мешканцями житлового будинку, який розташований в одній будівлі із навчально-виробничим закладом, аби досягти домовленості стосовно приміщень та комунікацій спільного користування. Адже реалізація проєкту AGROHUB Chernihiv Region в обласному навчально-виробничому центрі на початковому етапі передбачає капітальний ремонт та переобладнання комунікацій комунального закладу. Представники об’єднання співвласників житлового будинку висловлювали занепокоєння щодо можливого погіршення їх житлових умов та обмеження прав на користування комунальними мережами через реконструкцію центру.

Дмитро Блауш після детального обговорення проблемних питань запевнив мешканців будинку, що реалізацію проєкту буде проведено з дотриманням їх прав та законодавчо визначених вимог.

Після тривалих дискусій та обговорень було вирішено повернутися до розмови пізніше та організувати ще одну зустріч, аби узгодити позиції та врешті-решт досягти консенсусу.

Нагадаємо, що заявником та розробником проєкту AGROHUB Chernihiv Region є Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА. Дана ініціатива бере участь у конкурсі проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, і більш ніж на 80% буде фінансуватися за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу.

Проєкт має на меті підвищення добробуту жителів сільських територій Чернігівської області через створення простору для обміну ідеями та кращими практиками серед аграріїв, інноваторів та управлінців, застосування різних програм інкубації і акселерації, отримання консультативної, менторської підтримки для започаткування та ведення власної справи.

Даний проєкт включений до Комплексної Програми підтримки розвитку агропромислового комплексу Чернігівської області на 2021 – 2027 роки, яка була прийнята на засіданні другої (позачергової) сесія восьмого скликання обласної ради 26 січня цього року. Програмою передбачено реалізацію проєкту протягом 2021 – 2022 років та фінансування з обласного бюджету в сумі 2250,0 тис. грн.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.