Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 16:03:57

Судові охоронці відшліфували професійні навички на об’єктах, що охороняються за межами обласного центру

20.02.2021   10:48Агенцiя

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області провели чергові тактико-спеціальні навчання.

По плану відпрацювали два суди. На кожному об’єкті відточували різні тактичні завдання, спрямовані на підвищення професійного рівня із забезпечення надійної охорони та безпеки судових установ.
Перший об'єкт - Куликівський районний суд Чернігівської області.
 
Далі за маршрутом попрямували на Київщину - до Славутицького міського суду. Навчання відбулися під загальним керівництвом начальника ТУ ССО у Чернігівській області Олександра Рибака.

Інсценувати та попередити дії правопорушника, припинити спробу нападу на суддю, відпрацювати способи проникнення на заблоковані об’єкти охорони, вивести із зали судового засідання порушників громадського порядку, евакуювати учасників судового процесу, – ці та багато інших завдань відпрацювали учасники навчань.

- Такі змодельовані конфліктні ситуації можуть щодня виникати в судах.  Необхідно, щоб в реальних умовах наші наряди діяли як єдине ціле - були готові спрацювати на випередження і усунути небезпеку злагоджено і професійно. Жодне порушення громадського порядку не повинно заважати судді здійснювати неупереджене та справедливе правосуддя, - наголосив Олександр Рибак.

Підбиваючи підсумки навчань, керівництво проаналізувало виконання кожного етапу та акцентувало увагу на необхідності враховувати відпрацьовані ситуації в повсякденній службовій діяльності з метою вчасного та правильного реагування на них.

Також начальник теруправління перевірив порядок та правильність ведення службової документації та провів індивідуальні бесіди зі співробітниками відділення.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм 13:21

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області проведено онлайн-круглий стіл на тему «За що воюють українці, або анатомія патріотизму».