Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 15:52:22

Судові охоронці відшліфували професійні навички на об’єктах, що охороняються за межами обласного центру

20.02.2021   10:48Агенцiя

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області провели чергові тактико-спеціальні навчання.

По плану відпрацювали два суди. На кожному об’єкті відточували різні тактичні завдання, спрямовані на підвищення професійного рівня із забезпечення надійної охорони та безпеки судових установ.
Перший об'єкт - Куликівський районний суд Чернігівської області.
 
Далі за маршрутом попрямували на Київщину - до Славутицького міського суду. Навчання відбулися під загальним керівництвом начальника ТУ ССО у Чернігівській області Олександра Рибака.

Інсценувати та попередити дії правопорушника, припинити спробу нападу на суддю, відпрацювати способи проникнення на заблоковані об’єкти охорони, вивести із зали судового засідання порушників громадського порядку, евакуювати учасників судового процесу, – ці та багато інших завдань відпрацювали учасники навчань.

- Такі змодельовані конфліктні ситуації можуть щодня виникати в судах.  Необхідно, щоб в реальних умовах наші наряди діяли як єдине ціле - були готові спрацювати на випередження і усунути небезпеку злагоджено і професійно. Жодне порушення громадського порядку не повинно заважати судді здійснювати неупереджене та справедливе правосуддя, - наголосив Олександр Рибак.

Підбиваючи підсумки навчань, керівництво проаналізувало виконання кожного етапу та акцентувало увагу на необхідності враховувати відпрацьовані ситуації в повсякденній службовій діяльності з метою вчасного та правильного реагування на них.

Також начальник теруправління перевірив порядок та правильність ведення службової документації та провів індивідуальні бесіди зі співробітниками відділення.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини