Виявлено 177 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 лютого в області зафіксовано 177 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 48 чернігівців, 22 прилучан, 16 ніжинців, 29 жителів Бахмацького, 14 – Варвинського, дев’яти – Прилуцького, восьми – Новгород-Сіверського районів. По шість нових випадків у Городнянському та Ріпкинському районах, по п’ять – у Борзнянському й Чернігівському, по три – у Куликівському і Менському, двоє хворих у Сосницькому та один – у Бобровицькому. З них 27 осіб на госпіталізації.
На жаль, маємо ще чотири летальні випадки. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли 62-річний, 67-річний, 79-річний та 87-річний чернігівці. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 187 хворих. З них 108 чернігівців, 16 ніжинців, дев’ятеро прилучан, шестеро жителів Менського району. По чотири одужавших у Бахмацькому, Козелецькому, Прилуцькому і Чернігівському районах, по троє – у Борзнянському, Корюківському й Сосницькому. У Новгород-Сіверському районі одужали п'ятеро хворих, стільки ж у Носівському та Ріпкинському районах, по двоє – у Бобровицькому, Варвинському, Ніжинському і Семенівському. З них 43 особи перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 35 123 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 30 247 пацієнтів одужало;
– 3 839 — лікується амбулаторно;
– 315 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 651 летальний випадок;
– 71 особа померла із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 400 ПЛР-досліджень та 535 ІФА тестів.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.