Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 11:52:31

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

19.02.2021   09:29Агенцiя

18 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

Прийняті рішення стосувалися майнової та комунальної сфери міста. А також прийняли рішення щодо соціального та правового захисту дітей.

Заслухали та підтримали звіт про виконання бюджету Ніжинської об'єднаної територіальної громади за 2020 рік.
Підтримали рішення «Про звільнення земельних ділянок та об’єктів благоустрою від тимчасових споруд, малих архітектурних форм, що встановлені без правовстановлюючих документів». Будуть демонтовані тимчасові споруди, які розташовані в районі зупинки Молодіжна, що навпроти магазину АТБ, за адресою вул. Шевченка, 118-П, 118-В, 118-Е, 118-М.

Власники даних об'єктів повідомлені, що дія договорів закінчилася і вони можуть укласти нові договори. А також підприємці повідомлені проте, що вони повинні демонтувати МАФи у визначений термін.

Міський голова Олександр Кодола зауважив, що все має бути згідно закону та рішень міської ради, якщо споруди розміщені не законно, то потрібно наводити порядок.

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.