Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 13:22:07

"Дорога смаку Чернігівщини"- це поштовх до якісного розвитку локальних виробництв з унікальною продукцією, – Анна Коваленко

19.02.2021   09:10Агенцiя

Формування нових туристичних продуктів гастрономічного туризму в області, популяризацію регіональної етногастрономічної спадщини, створення додаткового попиту та нових каналів збуту продукції місцевих виробників харчових продуктів обговорили на розширеній нараді з розвитку туристичної інфраструктури під головуванням Анни Коваленко.

В цьому році в області з’явиться туристичний маршрут "Дорога смаку Чернігівщини" як частина системи "Доріг вина та смаку України", що впроваджується проєктом ЄС.

– Якщо говорити цифрами по Європі, то середній чек звичайного туриста там дорівнює 50 євро, а гастрономічного – 200. Тож розвиваючи гастротуризм, ми точно залучимо більше грошей в регіон, - сказала Ксенія Вехетек, радник голови облдержадміністрації з питань туризму.

До списку можливих учасників увійшли півсотні місцевих виробників молочної продукції, сирів, чаїв, меду, долучився і винороб. Наприкінці лютого їх представлять на семінарі-практикумі, куди запросять і голів громад, готельєрів, рестораторів та власників зелених садиб. Планується створити ініціативну групу, яка буде розбудовувати “Дороги смаку”, а перший драфтовий маршрут запустять вже в цьому році.

– Цей по суті освітній проєкт допоможе отримати європейську стандартизацію і сертифікацію, а потужний інструмент маркетингового просування дозволить бути представленими не лише на внутрішньому ринку України, а й на великих туристичних ярмарках, ринках Європи, – зауважила Анна Коваленко, голова облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини