Виявлено 85 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 лютого в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 40 чернігівців, 14 ніжинців, 10 жителів Козелецького району, трьох – Ічнянського. По п’ять інфікованих у Бобровицькому і Чернігівському районах, по два – у Менському і Носівському, по одному – у Коропському, Семенівському, Куликівському й Сновському. З них 23 особи на госпіталізації.
На жаль, маємо сім летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли шестеро чернігівців: чоловіки віком від 62 до 81 року, а також 76-річна жінка з Прилук. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 115 хворих. З них 37 чернігівців, 11 ніжинців, по шість жителів Новгород-Сіверського та Менського району. По три одужавших у Бахмацькому, Ічнянському, Куликівському, Прилуцькому, Ріпкинському, Семенівському та Чернігівському районах, по два у Бобровицькому, Варвинському, Городнянському, Срібнянському й Сновському. Четверо хворих одужало у Борзнянському районі, стільки ж у Козелецькому, Корюківському, Ніжинському, Носівському і Сосницькому. З них 39 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 34 946 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 30 060 пацієнтів одужало;
– 3 864 — лікується амбулаторно;
– 304 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 647 летальних випадків;
– 71 особа померла із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели 441 ПЛР-дослідження та 535 ІФА тестів.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.