Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 10:33:56

Зустріч з підприємцями з питань застосування РРО/ПРРО відбулась у Чернігові

18.02.2021   13:38Агенцiя

Тривають зустрічі податківців з платниками податків з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Такі зустрічі вже відбулись у Мені та Ніжині, а минулого тижня до Головного управління ДПС у Чернігівській області завітали платники податків та громадські діячі з Чернігова.

Коло питань, що турбують підприємців, досить широке і торкається майже усіх напрямків: від етапу реєстрації РРО, ПРРО до нюансів практичного щоденного використання. Присутні ставили питання щодо використання РРО у сфері медичних послуг, туристичній галузі, торгівлі ювелірними виробами, складними побутовими виробами, тощо.

Спілкувалися з платниками заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Ольга Корнієвська, начальник Чернігівської ДПІ Олег Шуба та заступник начальника відділу управління податкового аудиту Валерій Коваль.

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.