Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 16:49:59

Олену Дмитренко обрано головою наглядової ради ПАТ "Поліграфічно-видавничий комплекс "Десна"

18.02.2021   10:22Агенцiя

Голова обласної ради Олена Дмитренко взяла участь у засідання наглядової ради ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна».

До роботи долучилися директор ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна» Микола Вербовий, начальник юридичного відділу вищезазначеного підприємства Лариса Юрченко, члени наглядової ради: представник акціонера ТОВ «Редакція Чернігівської обласної газети «Гарт» Дмитро Іванов, представник акціонера ПрАТ «Поліська страхова компанія» Тарас Єрко та акціонер товариства Олег Шеремет.

Затвердивши порядок денний, присутні шляхом голосування обрали головою наглядової ради товариства Олену Дмитренко.

Далі учасники засідання визначили дату скликання Загальних зборів акціонерів Товариства, які заплановано провести 16 квітня поточного року. Після цього було затверджено проєкт порядку денного та узгоджено питання і рішення, які будуть розглядати акціонери товариства на Загальних зборах.

Погоджуючи порядок підготовки та проведення Загальних зборів, наглядовою радою затверджено склад реєстраційної та тимчасової лічильної комісій.

Також учасники засідання продовжили з директором Товариства контракт терміном на 2 роки, одночасно затвердивши його умови.

Після засідання голова обласної ради Олена Дмитренко разом із членами наглядової ради обговорили актуальні питання діяльності товариства у нинішніх умовах та ознайомилися з виробничими потужностями підприємства і побували в друкарських цехах.

Як розповів Микола Вербовий, ПАТ «ПВК «Десна» є правонаступником «Редакційно-видавничого комплексу «Деснянська правда», зараз тут працює 54 працівника, зі них 35 безпосередньо в цехах. Інфраструктурні потужності підприємства, які розташовані у Чернігів по проспекту Перемоги, 62 на 16 тис. кв. м, окрім цехів виробничої бази, здаються в оренду організаціям та установам. Торік дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) склав майже 16 млн грн.

За словами заступника директора ПАТ «ПВК «Десна» Олега Жили, всупереч конкуренції «Десна» залишається одним з провідних поліграфічних підприємств Чернігівщини зі стабільною репутацією якісного виробника. На обладнанні друкується переважна більшість газет та журналів області.

Крім періодики, тут за допомогою потужного обладнання, офсетних друкарських машин, копіювальних, проявляючих, ріжучих та пресуючих станків виготовляють книги, брошури, афіши, календарі та іншу друковану продукцію. Член наглядової ради Дмитро Іванов звернув увагу присутніх, що саме на обладнанні цього підприємства були надруковані його твори, які удостоєнні найвищої у вітчизняних літературних колах Шевченківської премії.

Голова обласної ради Олена Дмитренко зазначила, що попри загальні тенденції до зменшення замовлень на друковану продукцію, підприємство надає якісні послуги замовникам та здійснює поточну господарську діяльність на належному рівні. Тому у числі постійних замовників друкованої продукції і Чернігівська обласна рада. Разом з тим, модернізація матеріально-технічної бази, розширення спектру послуг та освоєння нових ринків збуту продукції дозволить забезпечити конкурентоздатність ПАТ.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини