Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 16:57:28

Олену Дмитренко обрано головою наглядової ради ПАТ "Поліграфічно-видавничий комплекс "Десна"

18.02.2021   10:22Агенцiя

Голова обласної ради Олена Дмитренко взяла участь у засідання наглядової ради ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна».

До роботи долучилися директор ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна» Микола Вербовий, начальник юридичного відділу вищезазначеного підприємства Лариса Юрченко, члени наглядової ради: представник акціонера ТОВ «Редакція Чернігівської обласної газети «Гарт» Дмитро Іванов, представник акціонера ПрАТ «Поліська страхова компанія» Тарас Єрко та акціонер товариства Олег Шеремет.

Затвердивши порядок денний, присутні шляхом голосування обрали головою наглядової ради товариства Олену Дмитренко.

Далі учасники засідання визначили дату скликання Загальних зборів акціонерів Товариства, які заплановано провести 16 квітня поточного року. Після цього було затверджено проєкт порядку денного та узгоджено питання і рішення, які будуть розглядати акціонери товариства на Загальних зборах.

Погоджуючи порядок підготовки та проведення Загальних зборів, наглядовою радою затверджено склад реєстраційної та тимчасової лічильної комісій.

Також учасники засідання продовжили з директором Товариства контракт терміном на 2 роки, одночасно затвердивши його умови.

Після засідання голова обласної ради Олена Дмитренко разом із членами наглядової ради обговорили актуальні питання діяльності товариства у нинішніх умовах та ознайомилися з виробничими потужностями підприємства і побували в друкарських цехах.

Як розповів Микола Вербовий, ПАТ «ПВК «Десна» є правонаступником «Редакційно-видавничого комплексу «Деснянська правда», зараз тут працює 54 працівника, зі них 35 безпосередньо в цехах. Інфраструктурні потужності підприємства, які розташовані у Чернігів по проспекту Перемоги, 62 на 16 тис. кв. м, окрім цехів виробничої бази, здаються в оренду організаціям та установам. Торік дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) склав майже 16 млн грн.

За словами заступника директора ПАТ «ПВК «Десна» Олега Жили, всупереч конкуренції «Десна» залишається одним з провідних поліграфічних підприємств Чернігівщини зі стабільною репутацією якісного виробника. На обладнанні друкується переважна більшість газет та журналів області.

Крім періодики, тут за допомогою потужного обладнання, офсетних друкарських машин, копіювальних, проявляючих, ріжучих та пресуючих станків виготовляють книги, брошури, афіши, календарі та іншу друковану продукцію. Член наглядової ради Дмитро Іванов звернув увагу присутніх, що саме на обладнанні цього підприємства були надруковані його твори, які удостоєнні найвищої у вітчизняних літературних колах Шевченківської премії.

Голова обласної ради Олена Дмитренко зазначила, що попри загальні тенденції до зменшення замовлень на друковану продукцію, підприємство надає якісні послуги замовникам та здійснює поточну господарську діяльність на належному рівні. Тому у числі постійних замовників друкованої продукції і Чернігівська обласна рада. Разом з тим, модернізація матеріально-технічної бази, розширення спектру послуг та освоєння нових ринків збуту продукції дозволить забезпечити конкурентоздатність ПАТ.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм 13:21

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області проведено онлайн-круглий стіл на тему «За що воюють українці, або анатомія патріотизму».