Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 00:06:36

Підприємців поінформували про новації в умовах ведення бізнесу

17.02.2021   11:30Агенцiя

16 лютого відбулось засідання "круглого столу" представників малого та середнього бізнесу з ДПС у Чернігівській області, координатором та організатором якого виступила ДО "РФПП по Чернігівській області".

Заступниця директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА Світлана Полторацька зазначила, що даний захід є продовженням співпраці бізнесу та влади і має на меті підтримати інформаційно підприємців Чернігівської області.

Валерія Неудачина, генеральний директор Фонду та Марія Фінюк, заступниця генерального директора, в свою чергу наголосили про те, що держава відкрита для бізнесу та всіми засобами сприятиме його підтримці.

Якісні роз'яснення у формі конструктивного діалогу представникам бізнесу надали спеціалісти з ДПС у Чернігівській області.

Щодо проведення кампанії декларування доходів громадян у 2021 році доповідала Ольга Корнієвська – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області.

З проблемними питаннями щодо програмних реєстраторів розрахункових операцій допомагала розібратись Інна Чумакова – начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, ведення Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, розгляду звернень державних органів управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області.

А Валерій Коваль - заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту - надавав консультації з питань перевірок ДПС, окреслив всі новації, які запроваджуються з введенням в дію законів України «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Представники малого та середнього бізнесу зазначили, що на меті підприємців нашої області є збагачення економіки нашого краю у тісному поєднанні з власне добробутом самих бізнесменів.

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.