Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 14:19:18

Підприємців поінформували про новації в умовах ведення бізнесу

17.02.2021   11:30Агенцiя

16 лютого відбулось засідання "круглого столу" представників малого та середнього бізнесу з ДПС у Чернігівській області, координатором та організатором якого виступила ДО "РФПП по Чернігівській області".

Заступниця директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА Світлана Полторацька зазначила, що даний захід є продовженням співпраці бізнесу та влади і має на меті підтримати інформаційно підприємців Чернігівської області.

Валерія Неудачина, генеральний директор Фонду та Марія Фінюк, заступниця генерального директора, в свою чергу наголосили про те, що держава відкрита для бізнесу та всіми засобами сприятиме його підтримці.

Якісні роз'яснення у формі конструктивного діалогу представникам бізнесу надали спеціалісти з ДПС у Чернігівській області.

Щодо проведення кампанії декларування доходів громадян у 2021 році доповідала Ольга Корнієвська – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області.

З проблемними питаннями щодо програмних реєстраторів розрахункових операцій допомагала розібратись Інна Чумакова – начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, ведення Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, розгляду звернень державних органів управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області.

А Валерій Коваль - заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту - надавав консультації з питань перевірок ДПС, окреслив всі новації, які запроваджуються з введенням в дію законів України «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Представники малого та середнього бізнесу зазначили, що на меті підприємців нашої області є збагачення економіки нашого краю у тісному поєднанні з власне добробутом самих бізнесменів.

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду 13:40

12 травня в Чернігівській області розпочались планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».

СК

СК "Мена" – володар Суперкубку області 13:35

Пандемія Covid-19 вносить свої корективи в повсякденне життя, внесла вона корективи і у футбольний календар. Лише у травні цього року отримала шанс відбутися боротьба за Суперкубок Чернігівської області з футболу.

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення 12:56

12 травня перебуваючи у складі делегації в межах робочої поїздки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до м. Чернігів, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування та ознайомився з роботою закладу.