Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 11:43:57

Олена Дмитренко: безпека та належний рівень надання соціальних послуг жителям Чернігівщини – один із пріоритетів діяльності облради

17.02.2021   10:21Агенцiя

Голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм заступником Дмитром Блаушем, головою постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитром Івановим, заступником начальника управління комунального майна обласної ради Сергієм Свиридовим та директором Департаменту соціального захисту населення Олегом Русіним із робочою поїздкою відвідали Чернігівський геріатричний пансіонат.

Нещодавно розпорядженням голови обласної ради створено робочу групу з вивчення діяльності окремих установ та закладів Чернігівської області, що надають соціальні послуги.

До її складу увійшли депутати обласної ради, фахівці сфери охорони здоров’я та соціального захисту. Головною метою діяльності робочої групи, яку очолює заступник голови обласної ради Дмитро Блауш, є вивчення діяльності установ та закладів різних форм власності, що надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам, які опинилися в складних життєвих обставинах або за станом здоров’я потребують стороннього догляду.

Відтак сьогодні вирішено було ознайомитись із ситуацією, що склалась у Чернігівському геріатричному пансіонаті.

У супроводі директора закладу Віктора Кулаги почесні гості побували на прилеглій до будівлі головного корпусу території, де оглянули проблемну ділянку біля зовнішньої стіни закладу. Справа в тому, що біля пансіонату знаходиться яр, а через надмірне зволоження і відсутність водовідведення відбувається постійне розмивання ґрунту. Через часті зсуви виникла реальна загроза руйнування не лише стін паркану, а й фундаменту будівлі пансіонату загалом.

Частково керівництву закладу вдалося стабілізувати ситуацію та укріпити схил, однак необхідне комплексне вирішення цієї проблеми.

Як зазначав очільник пансіонату, певні кроки на шляху покращення матеріально-технічної бази за останні роки колективу все ж таки вдалося зробити. За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку вдалося здійснити заміну вікон та дверей, реконструкцію покрівлі, провести ремонтні роботи в корпусах для перебування підопічних, на кухні та в пральні.

Побували відвідувачі і у відремонтованому корпусі закладу, де планують обладнати також платні палати для того, аби пансіонат міг отримувати додаткові кошти для забезпечення своєї діяльності, а також оглянули їдальню та актову залу.

За словами Віктора Кулаги, першочерговою потребою для закладу є забезпечення стабільного фінансування, оперативне вирішення проблеми водопостачання та водовідведення, а також проведення ремонтних робіт в низці приміщень закладу.

Олена Дмитренко наголосила на тому, що питання безпеки та забезпечення належного рівня надання соціальних послуг жителям Чернігівщини – один із пріоритетів діяльності обласної ради восьмого скликання. Вирішення болючих питань, з якими стикаються наразі заклади сфери соціального захисту Придесення, голова обласної ради разом із колегами-депутатами обласної ради та народними депутатами від Чернігівщини готова відстоювати під час зустрічей та консультацій із керівництвом профільного Міністерства соціального захисту України та комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. У свою чергу Дмитро Блауш наголосив на тому, що для розв’язання проблеми з просіданням фундаменту закладу, проведення робіт по укріпленню ґрунтів та забезпечення водовідведення на території пансіонату необхідно підготувати відповідну документацію та зробити розрахунки. Підтримку у вирішенні нагальних питань колективу закладу готове надати управління комунального майна обласної ради.

Дмитро Іванов запропонував керівництву Чернігівського геріатричного пансіонату також розглянути можливість участі у міжнародних грантових програмах, спрямованих на підтримку закладів соціальної сфери, для залучення додаткового фінансування.

За підсумками робочої поїздки було вирішено тримати на контролі питання діяльності стаціонарних соціально-медичних установ області та у межах повноважень обласної ради сприяти створенню належних умов для перебування підопічних та надання їм якісного догляду.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
 

Останні новини Чернігівщини

Викрито схему ухилення від сплати податку на додану вартість на суму 5,5 млн гривень

Викрито схему ухилення від сплати податку на додану вартість на суму 5,5 млн гривень 11:15

Працівниками Головного управління ДПС у Чернігівській області виявлено підприємство з ознаками «фіктивності», яке імітувало здійснення сільськогосподарської діяльності.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:11

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 419 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 419 осіб 10:43

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 12 травня в області щеплено першою та другою дозою 20140 людей.

АМКУ дозволив продаж трьох агрокомпаній на Чернігівщині

АМКУ дозволив продаж трьох агрокомпаній на Чернігівщині 10:32

Антимонопольний комітет України надав дозвіл фізичній особі — громадянину України на придбання трьох агрокомпаній на Чернігівщині. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Конкурс журналістських робіт

Конкурс журналістських робіт "МедіаЧе-2021" 10:17

Традиційний весняний конкурс журналістських робіт для медійників Чернігівщини — "МедіаЧЕ" — стартує цього травня вже шостий рік поспіль.