Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 11:46:14

“На крилах надії” – у Чернігові

19.10.2012   08:40

У Чернігові розпочався П’ятий всеукраїнський фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями “На крилах надії”.

“На крилах надії”

“На крилах надії”

На фестиваль, що проходитиме упродовж двох днів у Палаці для дітей та юнацтва, до Чернігова приїхали 165 учасників із 23 областей України.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська організація “Союз організацій інвалідів України” та Державна служба з питань інвалідів і ветеранів України.

Голова Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України Володимир Маслаков вручив започатковані нещодавно відзнаки служби представникам Чернігова, серед них – голові організації інвалідів “Гіппократ” Валентині Фрол.

Учасників фестивалю також привітав Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Він назвав високою честю для міста приймати цей фестиваль.

“Чернігів має честь прийняти талановитих людей з усієї України, які знайшли нову віру і підтримку”, – сказав він. О.Соколов підкреслив, що міська влада опікується людьми з особливими потребами. У місті діє програма підтримки таких організацій, що кожного року фінансується з міського бюджету.

Таланти учасників фестивалю, які виступатимуть у різних жанрах, оцінюватиме журі на чолі з начальником управління культури міської ради Олегом Васютою. Кращі виступи будуть відібрані до святкового концерту в Українському домі з нагоди Міжнародного дня інвалідів, що відзначатиметься у грудні. Крім того, організатори запевнили, що всі учасники всеукраїнського фестивалю “На крилах надії” отримають дипломи і подарунки.

Останні новини Чернігівщини

Кращі книги року визначені 11:17

Компетентне журі визначило переможців обласного літературного конкурсу «Книга року-2019». Цьогоріч на конкурс була номінована 21 книга 19 авторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 липня до 8:00 8 липня 2020 року.