Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 10:42:42

Відбулося відкриття медіапроєкту "Школа журналістики "Деснянська правда"

16.02.2021   14:53Агенцiя

15 лютого в Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбулася офіційна презентація навчального медіапроєкту «Школа журналістики «Деснянська правда».

Участь у пресконференції з нагоди старту медійної ініціативи взяв заступник голови обласної ради Дмитро Блауш, депутат обласної ради Михайло Ільницький, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, ректор Національного університету «Чернігівська політехніка» Олег Новомлинець, директорка ТОВ «Чернігівська Деснянська правда» Христина Лаврищева, куратор проєкту «Школа журналістики Деснянська правда» Діна Вонг.

Почесні гості не лише привітали учасників журналістського проєкту із початком навчання, а й говорили про важливість якісної медіаосвіти в сучасному інформаційному просторі та про компетентності, обов’язкові для представників ЗМІ.

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.