Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 09:25:58

Олександр Кодола підбив підсумки попереднього робочого тижня

16.02.2021   10:51Агенцiя

15 лютого на початку щотижневої оперативної наради Ніжинський міський голова Олександр Кодола підбив підсумки попереднього робочого тижня.

Олександр Кодола зазначив, що у зв’язку з погодними умовами, які останній тиждень панували в місті, постали нові виклики перед містом, в першу чергу для комунальних служб. Такої зими як сьогодні не було вже 3- 5 років. Тому достатньо не просто було всім комунальним службам в Україні і Ніжині зокрема. Зауважив, що у комунальних служб є можливість одноразово протягом доби очистити місто тільки на 50%. Міська влада в міру своїх можливостей знаходить кошти для оновлення матеріальної бази комунальних підприємств. Минулого тижня було придбано новий трактор «Кий», в найближчий час буде закуплений сучасний екскаватор JCB. В жодній розвиненій країні світу не має в повній мірі ресурсів для прибирання снігу, оскільки економічно не вигідно закуповувати техніку, яка може знадобитися один раз на 5 років чи тільки на один сезон. «Нам необхідно універсальна техніка, яка могла б прибирати і сніг взимку і влітку чистити місто і в будь-якій ситуації і в будь-яку погоду. Ми поступово будемо цей технічний напрямок оновлювати», - наголосив Олександр Михайлович.

Минулого тижня відбулося  засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій де мобілізували всі засоби приватних структур, всіх установ, організацій, та провели снігову толоку.

Міський голова Олександр Кодола подякував всім комунальним службам, прибиральникам, двірникам,  всім хто долучився до снігової толоки. «Ми показали власним прикладом, що в нашому місті потрібно наводити порядок разом», - наголосив міський голова.

Під час прибирання снігу є складнощі об’єктивного характеру. Десь техніка не може заїхати, тому що занадто вузька вулиця, найгірша ситуація коли водії залишають свої автотранспортні засоби на узбіччях.

Очільник міста звернувся до власників автотранспорту - не залишати автомобілі на узбіччях, щоб  була доступність снігоприбиральної техніки. Доручив, фінансовому управлінню та управлінню житлово-комунального господарства та будівництва розглянути можливість придбання евакуатора для автомобілів, які порушують правила дорожнього руху і правила благоустрою та доставляти їх на штраф майданчик. Штраф сягає до 2 600 грн.

Звернув особливу увагу на своєчасному посипанню доріг піщано-сольовою сумішшю, адже це безпека руху як автомобілістів, так і пішоходів.

Було закуплено 2 600 тонн піщано-сольової суміші, а використано вже 2 400 тонни. Оголошено додатково тендер на закупівлю піщано-сольової суміші.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Сімейні цінності в сучасній українській родині обговорили у Чернігові

Сімейні цінності в сучасній українській родині обговорили у Чернігові 09:14

Сімейні цінності в сучасній українській родині. На таку тему 14 травня, напередодні Міжнародного дня сім’ї провели захід у Чернігові. Цей день встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і покликаний привернути увагу громадськості різних країн світу до численних проблем сім’ї.

Тринадцять жінок з Чернігівщини отримали звання

Тринадцять жінок з Чернігівщини отримали звання "Мати-героїня"Тринадцять жінок з Чернігівщини отримали звання "Мати-героїня" 09:03

Державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» — 14 травня, отримали тринадцять жінок Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Неповнолітній відбуватиме реальне покарання за розбійні напади

Неповнолітній відбуватиме реальне покарання за розбійні напади 08:58

Набрав законної сили вирок Новгород-Сіверського районного суду від 21.05.2020, стосовно неповнолітнього місцевого мешканця, засудженого за скоєння розбійних нападів (ч.1 ст. та ч. 2 ст. 187 КК України).

Ніжин: рятувальники допомогли жінці потрапити у помешкання, де перебувала зачинена дитина

Ніжин: рятувальники допомогли жінці потрапити у помешкання, де перебувала зачинена дитина 08:48

13 травня о 18:15 до Служби порятунку «101» у м. Ніжин зателефонувала мешканка даного населеного пункту з проханням відчинити двері власної квартири по вулиці Шевченка, 26, де випадково залишився зачиненим у помешканні її 3-річний син.