Жителя смт Талалаївка за замах на вбивство двох людей засуджено до 10 років позбавлення волі
За принципової позиції прокурора Чернігівської обласної прокуратури Прилуцьким міськрайонним судом Чернігівської області 12.02.2021 ухвалено вирок, яким 45-річного жителя смт Талалаївка засуджено за замах на вбивство двох осіб.
Прокурором у суді доведено, що у червні 2020 року обвинувачений, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, в ранковий час учинив сварку з жителями одного з сіл Талалаївського району через відмову у спільному вживанні алкогольних напоїв.
У подальшому, на ґрунті неприязних відносин, зловмисник наніс чисельні удари руками в голову господарю обійстя. Одночасно, батько та дружина потерпілого намагались припинити незаконні дії обвинуваченого, у зв’язку з чим останній лезом коси намагався нанести чоловіку удари в голову, а жінці – проникаюче поранення у черевну порожнину.
Після зазначених дій обвинувачений залишив будинок потерпілих. Лише завдяки вчасно наданій медичній допомозі жінка залишилась живою.
За вчинення закінченого замаху на вбивство двох осіб, незакінченого замаху на вбивство особи та нанесення легких тілесних ушкоджень судом обвинуваченому призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі. До набрання вироком законної сили він триматиметься під вартою.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.