У 2020 році на розвиток земельних фондів Чернігівщини спрямували 261 тис грн
Упродовж 2020 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва до бюджетів Чернігівської області надійшло 1,324 млн. грн. З них 261 тис. грн використано на розвиток земельних фондів регіону.
Найбільше коштів спрямували на проведення нормативної грошової оцінки земель – 230 тис. грн. Проведення інвентаризації земель профінансували на 31 тис. гривень.
Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад накопичені надходження від відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва з урахуванням минулих періодів становлять 13, 001 млн гривень.
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.
23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40
День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression