Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 06:56:45

Перейнялися атмосферою свята закоханих: чернігівці прямують за свідоцтвами про шлюб

15.02.2021   10:06Агенцiя

Традиції Дня закоханих передбачають висловлення щирих почуттів, обмін подарунками, а також влаштування романтичних сюрпризів. Деяким особам вдається об’єднати всі дійства, зробивши пропозицію офіційно зареєструвати свої стосунки.

Підтримуючи бажання молодят, 14 лютого в рамках акції Міністерства юстиції «Кохання поза часом» двері Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану відкриті з 8 години ранку до 8 години вечора.

Всіох очізможуть подати заяву на державну реєстрацію шлюбу, або ж одружитися, якщо дату весілля призначено на цей день, чи скориставшись послугою «Шлюб за добу».

«Чернігівський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану почав зустрічати містян. У романтичній атмосфері, сповненій магією свята, 4 закохані пари вирішили зробити незабутній подарунок на свято – подали заяви на офіційне засвідчення стосунків», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця додала, щонаразі звуки весільної ходи вже пролунали для 13 новостворених родин на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини