Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 22:54:53

Під час чергової зустрічі керівники Чернігівської, Сумської та Брянської митниць обговорили питання прикордонного співробітництва

18.10.2012   16:45

Робоча зустріч керівників прикордонних митниць відбулась 16 жовтня у пункті пропуску Погар Брянської митниці. Одним з основних питань, що розглядались під час зустрічі, стало підведення підсумків діяльності суміжних митниць під час літнього туристичного сезону.

Позитивну оцінку стану взаємодії митниць у період пікових навантажень висловили начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов, начальник Брянської Раймондас Петровас та заступник начальника Сумської митниці Олександр Микула. Під час зустрічі представники українських та російської митниць обмінялись актуальною інформацією, що стосується останніх змін у митному законодавстві України та Російської Федерації. 

Ретельно зупинились під час зустрічі на обговоренні результатів впровадження спільних заходів по обміну інформацією для забезпечення ритмічної роботи пунктів пропуску на ділянці українсько-російського кордону. Заступники начальників митниць за відповідними напрямками, керівники підрозділів митного оформлення суміжних пунктів пропуску та підрозділів організації митного контролю, які приймали участь у заході, також змогли обговорити та вирішити нагальні робочі питання.

Російські колеги ознайомили учасників заходу з роботою митного поста «Погар», що був відкритий після реконструкції у червні цього року. Зокрема, гості ознайомились з роботою інспекційно-оглядового комплексу для контролю вантажних автомобілів, боксом поглибленого огляду, інфраструктурою пункту пропуску. 

Це вже четверта з початку 2012 року зустріч керівників митниць. Попередні проходили у березні у пункті пропуску «Бачівськ» Сумської митниці, у травні у місті Севськ Брянської області та у серпні у місті Новгород-Сіверський Чернігівської області.     

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.