Рятувальники за добу вивільнили 45 транспортних засобів із засніжених ділянок доріг
Рятувальники Чернігівщини впродовж минулої доби 25 разів залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, які через негоду потрапили у снігові замети та складні ділянки доріг.
Надзвичайниками вивільнено 45 одиниць техніки, надано допомогу 87 особам.
Так, до Служби порятунку "101" смт Ріпки надійшло повідомлення про те, що на автодорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі неподалік митного переходу "Нові Яриловичі" 3 вантажні автомобілі потрапили в сніговий замет та перекрили рух. Внаслідок цього рейсовий автобус "MAZ" сполученням "Мінськ-Київ", в якому знаходилась 21 людина опинився заблокованим та не міг рухатись далі. Рятувальники 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини автомобілем підвищеної прохідності за допомогою тросу відбуксирували транспортні засоби із засніженої ділянки дороги. Згодом рух було відновлено.
У м. Городня рятувальники 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини визволили зі снігового полону автомобіль швидкої медичної допомоги, який повертався з виклику. Всередині перебували лише медики.
На Бобровиччині бійці 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини поблизу с. Макарівка надали допомогу по буксируванню з ускладненої ділянки дороги рейсового автобусу, в салоні якого знаходилось 8 пасажирів.
Надзвичайники 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Мена вивільнили вантажний автомобіль "DAF", який на автодорозі Чернігів - Грем`яч біля с. Волосківці з'їхав у кювет та застряг.
А на Сосниччині біля с. Мале Устя черговий караул 10-го Державного пожежно-рятувального поста відбуксирував на безпечну ділянку дороги 3 вантажівки, звідки вони самостійно продовжили свій шлях.
Загалом від підрозділів Управління ДСНС в області залучалось 88 чоловік особового складу та 25 одиниць пожежно-рятувальної техніки підвищеної прохідності.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.