Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 серпня, 01:56:12

З ініціативи Громадської ради в облдержадміністрації обговорено проблеми медичної галузі

13.02.2021   12:51Агенцiя

11 лютого з ініціативи комітету Громадської ради при ОДА з питань охорони здоров'я відбулось засідання за «круглим столом» на тему «Проблемні питання та виклики системі охорони здоров'я в період пандемії СOVID-19 та перспективи розвитку і вдосконалення надання меддопомоги в 2021 році і на постковідний період взагалі».

Були розглянуті питання організації надання медичної допомоги населенню, постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи, запровадження в області системи надання хоспісної та паліативної меддопомоги, організаційне та методичне забезпечення діяльності сімейних лікарів в умовах пандемії СOVID-19.

Було відмічено позитивні зміни у доступі хворих до тестування та  врахування сучасних вимог у схемах лікування СOVID-19. Говорили також про неякісний інтернет, кадрові проблеми сільської медицини.

У засіданні взяли участь керівники Управління охорони здоров’я ОДА, Департаменту соціального захисту населення ОДА, КНП «Чернігівська обласна лікарня», КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня», представники КНП «Чернігівська міська лікарня № 4», громадських організацій, члени Громадської ради при ОДА.

За підсумками засідання буде напрацьована резолюція з рекомендаціями, зокрема щодо відновлення роботи «Центру для постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та ветеранів».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини