Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 14:37:35

Відбулося засідання виконавчого комітету Прилуцької міськради

11.02.2021   10:11Агенцiя

10 лютого у сесійній залі міської ради, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Сивенка, відбулося засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради. Члени виконавчого комітету розглянули шість питань порядку денного.

Першим питанням порядку денного виконавчий комітет розглянув актуальне питання “Про схвалення проєкту рішення міської ради „Про бюджет Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік”, з якого інформувала начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона.

Проєкт бюджету Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік опрацьований профільними депутатськими комісіями. Виконком міської ради схвалив проєкт рішення міської ради „Про бюджет Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік“ та доручив фінансовому управлінню міської ради подати схвалений проект рішення міської ради „Про бюджет Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік“ на розгляд депутатів міської ради.

Члени виконкому заслухали інформацію головного спеціаліста з питань діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та спецроботи міської ради Сергія Архаткіна про роботу комісії з перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов'язаних на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають на території міста Прилуки у 2020 році.

Посадовець акцентував, що комісією з перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов'язаних протягом року проведено дев'ять з одинадцяти перевірок стану військового обліку призовників і військово-зобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях міста, що становить 82 % від запланованої кількості. Невиконання плану пов'язане із обмежувальними заходами, що здійснювались у зв'язку з епідемією коронавірусу COVID-19. За результатами перевірки переважна більшість недоліків усунена в ході перевірок. Випадків незаконного бронювання не виявлено.

Виходячи з вищевикладеного, виконавчий комітет міської ради взяв до відому інформацію, затвердив план перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають на території міста Прилуки на 2021 рік, а комісії здійснити перевірки ведення військового обліку відповідно до затвердженого плану.

У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали й обговорили усі питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».

З

З "Червоною рутою" – у День Європи в Україні 11:28

З 2003-го року кожної третьої суботи травня в Україні офіційно відзначається День Європи – свято, що підкреслює стратегічний курс України на європейську інтеграцію.