Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 19:04:25

Олександр Кодола провів особистий прийом

11.02.2021   10:03Агенцiя

9 лютого відбувся черговий прийом громадян міським головою Олександром Кодолою.

Ніжинці звернулися з різноманітними питання, які переважно стосувалися житлово-комунальної сфери міста. Зокрема, ремонту дорожнього покриття вулиць, неякісного опалення будинку, повернення коштів за тепло у зв’язку з переплатою, заборони руху багатовантажного транспорту по вул. Челюскіна, відключення від загальнобудинкового електролічильника, ремонт приміщення котельні біля.

Також кілька звернень стосувалось медичної сфери. А саме, обслуговування хворих у лікарні, умов перебування донорів в пункті переливання крові, облаштування ліфтів в міській лікарні.

Також ніжинці звернулися до очільника міста щодо поліпшення житлово-побутових умов праці.

До Олександра Михайловича звернулися представники громадських організацій від спілки поляків та від грецької спільноти щодо сприяння у фінансуванні збірки «Поляки в Ніжині» та про ніжинські огірки до Дня міста. А також звернулися за допомогою встановлення меморіальної дошки Лесі Коцюбі з нагоди 100 років від дня народження. Міський голова Олександр Кодола доручив управлінню культури і туризму вирішити ці питання. Дані видання та встановлення меморіальної дошки будуть профінансовані за рахунок міського бюджету в цьому році.

Щодо ремонту дорожнього покриття по вул.Тимірязєва – на весні буде здійснено грейдерування з підсипкою.  А щодо заборони руху багатовантажного транспорту по вул. Челюскіна – від імені міського голови Олександра Кодоли буде направлено лист до національної поліції про врегулювання даного питання.

За результатами прийому міський голова Олександр Кодола доручив профільному заступнику та головному лікарю міської лікарні розібратися та надати пропозиції щодо покращення умов перебування в пункті переливанні крові.

Також за участі керівників профільних відділів управлінь та відділів розглянули спірне питання між сусідами щодо благоустрою їх вулиці.

А всі питання, які потребували додаткового вивчення, міський голова Олександр Кодола надав доручення керівникам профільних управлінь та відділів розібратися та надати пропозиції для їх вирішення.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини