Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 10:33:06

Олександр Кодола провів особистий прийом

11.02.2021   10:03Агенцiя

9 лютого відбувся черговий прийом громадян міським головою Олександром Кодолою.

Ніжинці звернулися з різноманітними питання, які переважно стосувалися житлово-комунальної сфери міста. Зокрема, ремонту дорожнього покриття вулиць, неякісного опалення будинку, повернення коштів за тепло у зв’язку з переплатою, заборони руху багатовантажного транспорту по вул. Челюскіна, відключення від загальнобудинкового електролічильника, ремонт приміщення котельні біля.

Також кілька звернень стосувалось медичної сфери. А саме, обслуговування хворих у лікарні, умов перебування донорів в пункті переливання крові, облаштування ліфтів в міській лікарні.

Також ніжинці звернулися до очільника міста щодо поліпшення житлово-побутових умов праці.

До Олександра Михайловича звернулися представники громадських організацій від спілки поляків та від грецької спільноти щодо сприяння у фінансуванні збірки «Поляки в Ніжині» та про ніжинські огірки до Дня міста. А також звернулися за допомогою встановлення меморіальної дошки Лесі Коцюбі з нагоди 100 років від дня народження. Міський голова Олександр Кодола доручив управлінню культури і туризму вирішити ці питання. Дані видання та встановлення меморіальної дошки будуть профінансовані за рахунок міського бюджету в цьому році.

Щодо ремонту дорожнього покриття по вул.Тимірязєва – на весні буде здійснено грейдерування з підсипкою.  А щодо заборони руху багатовантажного транспорту по вул. Челюскіна – від імені міського голови Олександра Кодоли буде направлено лист до національної поліції про врегулювання даного питання.

За результатами прийому міський голова Олександр Кодола доручив профільному заступнику та головному лікарю міської лікарні розібратися та надати пропозиції щодо покращення умов перебування в пункті переливанні крові.

Також за участі керівників профільних відділів управлінь та відділів розглянули спірне питання між сусідами щодо благоустрою їх вулиці.

А всі питання, які потребували додаткового вивчення, міський голова Олександр Кодола надав доручення керівникам профільних управлінь та відділів розібратися та надати пропозиції для їх вирішення.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.