Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 11:31:07

Черговий пілотний проєкт Збройних сил України проходитиме в Чернігівському ОТЦК та СПІ

11.02.2021   08:34Агенцiя

“Мета, цілі та завдання, порядок організації та проведення “пілотного проекту” щодо організації роботи із сім’ями військовослужбовців за стандартами НАТО” і участь в ньому територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Чернігівської області» - саме такою була тема конференції, яка проводилась в установі 9 січня.

В конференції взяли участь  представники обласної установи, офіцери управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та центру морально-психологічного забезпечення ЗС України, військові комісари та соціологи ТЦК та СП області,  органів державної влади і місцевого самоврядування Чернігова та Чернігівського району.
   
Заступник військового комісара підполковник Вадим Лільчицький за допомогою сучасних технічних засобів фахово та ґрунтовно роз’яснив присутнім мету та строки проведення «пілотного проекту» і як досвідчений практик закцентував увагу присутніх на можливих проблемних питаннях, як можуть виникнути.
 
Представники Генерального штабу Збройних Сил України довели присутнім про досвід співпраці та комунікації військових частин із сім’ями відповідних військовослужбовців в країнах альянсу.
   
Жваву дискусію викликало питання щодо можливих змін посадових обов’язків соціологів, під час якої присутні розповіли про своє бачення даного питання.
 Наприкінці конференції підполковник Вадим ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ подякував всім за участь на наголосив на тому, що «… це не перший «пілотний» проєкт, що проводиться  на Чернігівщині. У нас є досвід, фах, бажання і всі можливості, які мають бути для його вдалого завершення».

Відділ морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Чернігівського обласного ТЦК та СП

 

Останні новини Чернігівщини

Викрито схему ухилення від сплати податку на додану вартість на суму 5,5 млн гривень

Викрито схему ухилення від сплати податку на додану вартість на суму 5,5 млн гривень 11:15

Працівниками Головного управління ДПС у Чернігівській області виявлено підприємство з ознаками «фіктивності», яке імітувало здійснення сільськогосподарської діяльності.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:11

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 419 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 419 осіб 10:43

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 12 травня в області щеплено першою та другою дозою 20140 людей.

АМКУ дозволив продаж трьох агрокомпаній на Чернігівщині

АМКУ дозволив продаж трьох агрокомпаній на Чернігівщині 10:32

Антимонопольний комітет України надав дозвіл фізичній особі — громадянину України на придбання трьох агрокомпаній на Чернігівщині. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Конкурс журналістських робіт

Конкурс журналістських робіт "МедіаЧе-2021" 10:17

Традиційний весняний конкурс журналістських робіт для медійників Чернігівщини — "МедіаЧЕ" — стартує цього травня вже шостий рік поспіль.