Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 00:29:25

Черговий пілотний проєкт Збройних сил України проходитиме в Чернігівському ОТЦК та СПІ

11.02.2021   08:34Агенцiя

“Мета, цілі та завдання, порядок організації та проведення “пілотного проекту” щодо організації роботи із сім’ями військовослужбовців за стандартами НАТО” і участь в ньому територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Чернігівської області» - саме такою була тема конференції, яка проводилась в установі 9 січня.

В конференції взяли участь  представники обласної установи, офіцери управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та центру морально-психологічного забезпечення ЗС України, військові комісари та соціологи ТЦК та СП області,  органів державної влади і місцевого самоврядування Чернігова та Чернігівського району.
   
Заступник військового комісара підполковник Вадим Лільчицький за допомогою сучасних технічних засобів фахово та ґрунтовно роз’яснив присутнім мету та строки проведення «пілотного проекту» і як досвідчений практик закцентував увагу присутніх на можливих проблемних питаннях, як можуть виникнути.
 
Представники Генерального штабу Збройних Сил України довели присутнім про досвід співпраці та комунікації військових частин із сім’ями відповідних військовослужбовців в країнах альянсу.
   
Жваву дискусію викликало питання щодо можливих змін посадових обов’язків соціологів, під час якої присутні розповіли про своє бачення даного питання.
 Наприкінці конференції підполковник Вадим ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ подякував всім за участь на наголосив на тому, що «… це не перший «пілотний» проєкт, що проводиться  на Чернігівщині. У нас є досвід, фах, бажання і всі можливості, які мають бути для його вдалого завершення».

Відділ морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Чернігівського обласного ТЦК та СП

 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.