Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 10:03:44

Прокуратура захищатиме інтереси територіальної громади Чернігова у судовому порядку

11.02.2021   08:13Агенцiя

Чернігівською обласною прокуратурою здійснено вступ у розгляд Господарським судом Чернігівської області справи за позовом суб’єкта господарювання до виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Позивач вимагає визнати недійсним рішення міськради 2006 року, яким  будинок по проспекту Перемоги, 21 та гуртожиток по вул. Смірнова в місті Чернігові передано у комунальну власність.

Водночас, прокуратура у даній справі здійснюватиме захист інтересів територіальної громади міста Чернігова в особі Чернігівської міської ради так як вважає, що визнання недійсним оспорюваного рішення виконкому негативно позначиться на реалізації житлових прав мешканців будинку та гуртожитку, зокрема права на приватизацію житлових приміщень.

Обласною прокуратурою надано неспростовні докази на підтвердження позиції органу місцевого самоврядування, які мають бути оцінені судом при прийнятті рішення по суті спору.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.