Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 19:52:33

До Ніжина завітала шведська делегація

10.02.2021   10:13Агенцiя

9 лютого міський голова Олександр Кодола провів зустріч з Надзвичайним та Поважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом і президентом Шведської бізнес-асоціації Богданом Сенчуком, головою Чернігівської обласної ради Оленою Дмитренко та керівним складом Баришівської Зернової Компанії Grain Alliance.

Поважна делегація прибула до Ніжина з нагоди початку будівництва другої черги Ніжинського елеватора ТОВ Баришівської Зернової Компанії Grain Alliance.
Під час урочистостей відбулась церемонія підписання «листа у майбутнє» усіма учасниками зустрічі та закладення «капсули часу» на території майбутнього будівництва елеватора.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що міжнародне партнерство та іноземні інвестиції для нашого Ніжина та країни загалом нині, в період, ускладнений пандемією коронавірусу, є надзвичайно важливими. Адже надходження інвестиційних коштів дає змогу працювати економіці, налагоджувати нові зв’язки для розвитку бізнесу та виводити Україну на новий рівень співпраці з країнами Європейського союзу.
Наприкінці 2019 року Баришівська Зернової Компанії Grain Alliance отримала кредит в 10 млн євро від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з Тайванським Міжнародним фондом.

Дані кошти були направлені на оновлення парку сільгосптехніки та на розбудову елеваторів.
У 2021 році компанія планує розрити потужності Ніжинського елеватора – загальна потужність одночасного зберігання зерна збільшиться з 24 тис тонн до 70 тис.

Слід зазначити, що, відповідно до проекту, компанія зможе втричі збільшити свої потужності. При цьому буде додано новий теплогенератор, що працює та твердому паливі. Буде встановлена сушарка з додатковими пристроями шумозаглушення і пилеочищення.
«Ми пишаємося тим, що наша мета зменшити викиди парникових газів в атмосферу при одночасному збільшенні продуктивності власного виробництва отримала підтримку ЄБРР і Тайванського міжнародного фонду співробітництва і розвитку. Ця позика на 7 років також показує, що ми є довгостроковим інвестором зі стійкою спрямованістю на українське сільське господарство», - заявив голова правління Grain Alliance АВ Йохан Дамне.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини