Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 11:24:03

До Ніжина завітала шведська делегація

10.02.2021   10:13Агенцiя

9 лютого міський голова Олександр Кодола провів зустріч з Надзвичайним та Поважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом і президентом Шведської бізнес-асоціації Богданом Сенчуком, головою Чернігівської обласної ради Оленою Дмитренко та керівним складом Баришівської Зернової Компанії Grain Alliance.

Поважна делегація прибула до Ніжина з нагоди початку будівництва другої черги Ніжинського елеватора ТОВ Баришівської Зернової Компанії Grain Alliance.
Під час урочистостей відбулась церемонія підписання «листа у майбутнє» усіма учасниками зустрічі та закладення «капсули часу» на території майбутнього будівництва елеватора.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що міжнародне партнерство та іноземні інвестиції для нашого Ніжина та країни загалом нині, в період, ускладнений пандемією коронавірусу, є надзвичайно важливими. Адже надходження інвестиційних коштів дає змогу працювати економіці, налагоджувати нові зв’язки для розвитку бізнесу та виводити Україну на новий рівень співпраці з країнами Європейського союзу.
Наприкінці 2019 року Баришівська Зернової Компанії Grain Alliance отримала кредит в 10 млн євро від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з Тайванським Міжнародним фондом.

Дані кошти були направлені на оновлення парку сільгосптехніки та на розбудову елеваторів.
У 2021 році компанія планує розрити потужності Ніжинського елеватора – загальна потужність одночасного зберігання зерна збільшиться з 24 тис тонн до 70 тис.

Слід зазначити, що, відповідно до проекту, компанія зможе втричі збільшити свої потужності. При цьому буде додано новий теплогенератор, що працює та твердому паливі. Буде встановлена сушарка з додатковими пристроями шумозаглушення і пилеочищення.
«Ми пишаємося тим, що наша мета зменшити викиди парникових газів в атмосферу при одночасному збільшенні продуктивності власного виробництва отримала підтримку ЄБРР і Тайванського міжнародного фонду співробітництва і розвитку. Ця позика на 7 років також показує, що ми є довгостроковим інвестором зі стійкою спрямованістю на українське сільське господарство», - заявив голова правління Grain Alliance АВ Йохан Дамне.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.