Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 17:19:00

За минулу добу рятувальники 11 разів залучались до ліквідації пожеж і надання допомоги громадянам

09.02.2021   13:07Агенцiя

Впродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 9 пожеж, 7 з яких у житловому секторі громадян, ще по одній на транспорті та об’єкті. Внаслідок цього одна людина загинула, ще одна травмована.

Вогнем пошкоджено 7 житлових та господарчих будівель, а також легковий автомобіль. Основною причиною пожеж послужило порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації опалювальних печей.

Так, 8 лютого у с. Полуботки під час пожежі житлового будинку загинув чоловік, 1931 року народження. В с. Суличівка, що на Ріпкинщині, внаслідок загоряння 91-річна господарка помешкання отруїлась чадним газом і була госпіталізована до Ріпкинської центральної райлікарні.

Крім того, рятувальники двічі залучались для проведення робіт із буксирування транспортних засобів, які через ускладнення погодних умов потрапили у снігові замети. Автомобілями підвищеної прохідності на Козелеччині та поблизу обласного центру надзвичайники вивільнили 2 одиниці техніки.

Рятувальники Чернігівщини сподіваються на свідомість кожного громадянина та закликають дотримуватись заходів пожежної безпеки у побуті, бути уважними на дорогах, дотримуватись безпечної швидкості й дистанції руху та по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв