Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 10:01:48

Упродовж минулого тижня рятувальники на території 30 населених пунктів провели профілактично-роз'яснювальні заходи серед населення

09.02.2021   08:04Агенцiя

В умовах низьких температур зростає кількість пожеж у житловому секторі громадян через порушення мешканцями населених пунктів правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації опалювальних печей і димарів, електромереж та електронагрівальних приладів.

Зважаючи на це, рятувальники Чернігівщини вживають практичні роз'яснювальні заходи. Упродовж минулого тижня фахівці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області охопили профілактичною роботою 30 населених пунктів.

Під час відпрацювань рятувальники звертали увагу на приведенні у безпечний протипожежний стан приладів опалення й електромереж, вказували на недопустимість використання саморобних або не сертифікованих електрообігрівачів, застерігали вчасно очищати димарі від сажі та не розпалювати печі легкозаймистими рідинами. Батькам рятувальники наголосили не залишати дітей без нагляду, навчати їх правилам безпеки.

Крім того, фахівці ДСНС озвучили правила поводження на водоймах взимку, заходи безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та надали громадянам профілактичні пам'ятки щодо дій у екстрених ситуаціях

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.