Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 17:06:33

Прилуки: відбулась щотижнева оперативна нарада

08.02.2021   17:13Агенцiя

8 лютого у сесійній залі міської ради відбулася нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери міста.

У ході наради посадовці обговорили ряд важливих питань життєдіяльності міста.

Зокрема, про роботу КП “Прилукитепловодопостачання” у 2020 році поінформував присутніх директор підприємства Андрій Гавриш.

Міський голова Ольга Попенко акценувала увагу на необхідності забезпечення належного температурного режиму у освітніх закладах міста.

Андрій Гавриш зазначив, що проблемні питання дійсно є, тому працівники підприємтсва працюють не лише за заявками мешканців, а й виконують нагальні роботи для забезпечення теплопостачання в оселях прилучан.
Серед важливих і актуальних питань, які розглядалися на нараді, також були питання:

    Про роботу комунального підприємства “Послуга” Прилуцької міської ради Чернігівської області у 2020 році.

Присутні заслухали директора підприємства Сергія Страхова, який поінформував про стан виконання робіт працівниками за 2020 рік.

Ольга Попенко наголосила на тому, що комунальному підприємству варто оперативніше виконувати роботи з вивезення сміття та очищення доріг і тротуарів, а також вчасного їх посипання піщано-сольовою сумішшю.

    Про роботу комунального підприємства „Прилукижитлобуд” у 2020 році

З даного питання інформувала начальник підприємства Людмила Голік. У ході свого виступу зазначила, що працівники комунального підприємства постійно працюють над поліпшенням прибудинкових територій та стану житлових будинків. Станом на сьогодні, основні сили підприємство направляє на чищення снігу на прибудинкових територіях, посипання доріжок піщано-сольовою сумішшю, а також здійснює роботи з чищення горищ від снігу, збивання намерзання на покрівлях та системах ливневого водовідведення.

Ольга Попенко зауважила, що варто забезпечити ретельне посипання прибудинкових територій та доріжок піщано-сольовою сумішшю аби запобігти травмуванню населення.

    Про роботу комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення „Міськсвітло” у 2020 році.

Директор підприємства Євген Шаповал поінформував, що всі заплановані роботи на рік виконано. Міський голова Ольга Попенко акцентувала увагу на своєчасній заміні ламп та постійному контролі за системою вуличного освітлення.

Також сьогодні присутні заслухали директора КП КШХ “Шкільний” Наталію Бублик, яка поінформувала про роботу підприємства у 2020 році. Зазначила, що працівники підприємства постійно працюють над удосконаленням системи харчування дитячого населення міста.

    Про роботу комунального підприємства “Муніципальний контроль” Прилуцької міської ради у 2020 році доповів начальник підприємства Антон Завгородній.

Міський голова Ольга Попенко підвела підсумки наради та дала ряд доручень на робочий тиждень.

Останні новини Чернігівщини

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм 13:21

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області проведено онлайн-круглий стіл на тему «За що воюють українці, або анатомія патріотизму».