Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 23:55:51

Під час пожежі врятовано двох неповнолітніх дітей

08.02.2021   15:09Агенцiя

7 лютого о 18:23 до Служби порятунку "101" у м. Новгород-Сіверський надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. 8 Березня.

За викликом до місця пригоди прибуло два відділення 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області. На той момент в будівлі спостерігалося щільне задимлення.

Спільними діями вогнеборців та місцевих жителів врятовано двох дітей 2007 та 2008 року народження, які перебували у помешканні в непритомному стані. Терміново каретою швидкої медичної допомоги їх госпіталізували до центральної міської лікарні, а згодом реанімобілями до Чернігівської обласної лікарні". Попередньо, у підлітків термічні опіки тіла та верхніх дихальних шляхів.

Як з'ясувалося, того дня близько 15 години батьки 13-річного Максима та 12-річної Дар'ї поїхали у справах.
Згодом пішла займатись у місцевий творчий гурток їх старша 16-річна сестра. Коли ж вона повернулась, помешкання було заповнене їдким димом. Дівчина побігла за допомогою до сусідів, які й викликали рятувальників.

Вогнеборці пожежу о 18:57 локалізували, а о 19:23 остаточно ліквідували. Вогнем пошкоджено конструктивні елементи стін та перекриття в приміщенні котельні, меблі та майно.

Ймовірно, причиною виникнення пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальних приладів, обставини події з'ясовуються.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.