Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 02:42:34

Передано до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи

08.02.2021   12:17Агенцiя

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно учасників організованої злочинної групи, які упродовж березня – листопада 2020 року збували незаконно виготовлені алкогольні напої, тютюнові вироби та спирт етиловий.

За версією слідства, мешканці Чернігівської області, об’єднавшись в єдине злочинне угруповання, купували незаконно виготовлені алкогольні напої, тютюнові вироби та спирт етиловий. У подальшому підшукували клієнтів та незаконно збували їх на території міста Чернігова.

Загалом під час розслідування правоохоронцями вилучено 5469 літрів водно-спиртової суміші, 2402 літри спирту етилового та 136235 пачок цигарок. Обшуки були проведені за місцем проживанням фігурантів, а також у місцях реалізації та зберігання незаконно виготовленої продукції.

Наразі обвинувальний акт за ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту, зберігання та транспортування з цією метою, а також збут незаконно виготовлених спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, вчинене організованою групою) передано до суду для розгляду по суті.

Санкція ч. 1 ст. 204 КК України передбачає штраф від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної  прокуратури

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини