Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 11:18:33

Голова Чернігівської ОДА підписала меморандум про співпрацю щодо підвищення зарплат з керівництвом компанії "Пожмашина"

06.02.2021   09:43Агенцiя

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко погодила з керівництвом компанії «Пожмашина» створення сприятливих умов для підвищення заробітної плати працівників та організації нових робочих місць.

Очільниця ОДА сприятиме вирішенню проблем, які стримують збільшення виробництва на підприємстві.

За словами Анни Коваленко, її сьогоднішній візит – важливий крок в одному з трьох напрямків проєкту виведення Чернігівщини в топ-10 за рівнем середньої заробітної плати в Україні. Адже багато років поспіль область є аутсайдером за цим показником. Як раніше зазначала Анна Коваленко, головними напрямками в цьому питанні є активізація роботи контролюючих органів щодо легалізації  бізнесу та зарплат, підняття розміру виплат у бюджетній сфері та діалог з найбільшими роботодавцями щодо створення нових робочих місць з рівнем зарплати вище середнього по країні.

Гарантом цих намірів стало підписання відповідного тристороннього меморандуму між обласною адміністрацією, підприємством та Федерацією роботодавців України, що долучилася до проєкту підвищення зарплат в області.

"Я вважаю, що ми маємо підтримувати та ставити за взірець такі підприємства, що здатні виплачувати до ста мільйонів гривень заробітної плати та до п'ятдесяти мільйонів податків на рік за сприятливих для виробництва умов", - наголосила Анна Коваленко.

В розмові зі сторонами-підписантами меморандуму голова Чернігівської ОДА висловила вдячність Федерації роботодавців України та заявила про готовність залучати до співпраці й інші об’єднання підприємців як обласного, так і національного рівнів.

Нагадаємо, що 1 лютого в Чернігівській ОДА відбулась розширена нарада щодо рівня життя та розміру середньої заробітної плати в області.  Анна Коваленко дала доручення структурним підрозділам обласної адміністрації розробити комплекс заходів для подолання кризових явищ, які стримують зростання рівня життя мешканців Чернігівщини.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.