Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 06:13:13

Відзнаками Чернігівської міськради та виконавчого комітету у 2020 році були нагороджені 561 чернігівець і 10 колективів

05.02.2021   10:25Агенцiя

У Чернігові затвердили нове Положення про відзнаки Чернігівської міської ради та виконавчого комітету. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 4 лютого.

Це положення унормовує такі почесні відзнаки, як Почесні грамоти Чернігівської міської ради та виконавчого комітету і Подяки Чернігівського міського голови (а найвищі почесні відзнаки - звання Почесного громадянина Чернігова та Захисника України - Героя Чернігова - унормовуються іншими документами).

Почесними грамотами Чернігівської міської ради та виконавчого комітету або Подяками Чернігівського міського голови нагороджуються особи та трудові колективи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, військових частин, органів внутрішніх справ, Служби безпеки України, підприємств, установ, організацій міста Чернігова, незалежно від форми власності та господарювання. У тому числі, громадських, творчих спілок та об`єднань, тощо.

Призначаються ці відзнаки за сумлінну та багаторічну сумлінну працю (службу), зразкове виконання службових обов'язків, особистий внесок в економічну, науково-технічну, соціально-культурну, військову, громадську, благодійну, волонтерську, інші сфери діяльності міста Чернігова. Також за заслуги перед Українським народом, сприяння становленню правової держави, здійснення заходів щодо забезпечення захисту прав і свобод громадян, розвиток демократії.

Упродовж 2020 року Почесними грамотами Чернігівської міської ради та виконавчого комітету були нагороджені 9 трудових колективів та 147 осіб.

Умовно їх можна поділити так:
    господарча сфера – 29;
    гуманітарна сфера – 51;
    правоохоронні органи, спеціальні служби, військові частини  – 27;
    посадові особи органів місцевого самоврядування, в тому числі депутати, державні службовці – 13;
    річниці, ювілеї – 27.

Подяки Чернігівського міського голови були оголошені 1 трудовому колективу та 414 особам.

Як правило, нагородження окремої особи чи колективу проводиться не частіше одного разу на три роки за клопотанням відповідного керівника. Для цього на розгляд Чернігівського міського голови не пізніше, ніж за 15 днів до визначеної дати вручення подаються:

– лист-подання щодо нагородження Почесною грамотою або оголошення Подяки, в якому зазначаються конкретні результати, дії, за які особа або трудовий колектив представляються до нагородження, надаються порівняльні результати у роботі, у виконанні соціально-економічних програм міста Чернігова, фінансові показники, досягнення у відповідній галузі тощо;

– копія першої сторінки паспорта громадянина України;

– копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків особи (у разі порушення клопотання щодо нагородження Почесною грамотою).

Усі подані нагородні документи попередньо розглядає та погоджує Комісія з питань нагородження Чернігівської міської ради. На підставі рішення Комісії готується відповідний проєкт розпорядження міського голови.

Тим, хто нагороджений Почесною грамотою, може виплачуватися грошова винагорода в розмірі 300 грн (це 373 грн 29 коп., з яких сплачено податки). Фінансове забезпечення видатків, пов’язаних із нагородженням відзнаками Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, здійснюється за рахунок коштів бюджету Чернігівської міської територіальної громади, передбачених кошторисом видатків на поточний рік.

Прес –служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини