Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 21:26:57

Виявлено 129 нових випадків COVID-19

04.02.2021   19:28Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 лютого в області зафіксовано 129 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 50 чернігівців, десяти ніжинців, 15 жителів Чернігівського району,  дев’яти  – Ічнянського, восьми  – Менського, семи – Козелецького. По три випадки інфікування у Прилуках, Куликівському і Носівському районах, по два – у Городнянському й Сосницькому, по одному – у Бахмацькому і Новгород-Сіверському. Шестеро хворих виявили у Бобровицькому районі, п’ятеро – у Борзнянському, четверо – у Ріпкинському. З них 11 осіб на госпіталізації.

На жаль, маємо ще два летальні випадки. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли дві жінки – 90-річна з Ріпкинського району та 59-річна – з Чернігівського. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу в області від COVID-19 одужало 343 хворих. З них 198 чернігівців, 18 ніжинців, троє прилучан,16 жителів Козелецького району, 13 – Чернігівського, дев’ять – Борзнянського, четверо – Семенівського. По сім одужавших у  Бахмацькому, Менському, Носівському і Прилуцькому, по вісім – у Варвинському та Корюківському, по п’ять – у Бобровицькому, Ніжинському й Новгород-Сіверському. По шість хворих одужало в Ічнянському, Ріпкинському і Сосницькому, по два – у Коропському та Сновському й один – у Городнянському. З них 37 лікувались у медзакладах області.

Загалом на Чернігівщині 34 084 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 27 203 пацієнти одужали;
– 5 929 — лікується амбулаторно;
– 317 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 570 летальних випадків;
– 65 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели 319 ПЛР-тестів та понад 705 ІФА-досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини