Оплата населенням області житлово-комунальних послуг у грудні 2020 року. ДОВІДКА
У грудні 2020 року жителями області сплачено за житлово-комунальні послуги 559,4 млн.грн, або три чверті (74,8%) нарахованих за цей період сум.
Заборгованість населення зі сплати за постачання та розподіл природного газу на кінець 2020 року становила 733,2 млн.грн, за постачання теплової енергії та гарячої води – 380,8 млн.грн, за постачання та розподіл електричної енергії – 101,7 млн.грн, за управління багатоквартирним будинком – 63,1 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 56 млн.грн, за надання послуг із вивезення побутових відходів – 18,8 млн.грн.
Погашенню населенням заборгованості сприяє можливість заключення договорів на реструктуризацію боргів. У грудні 2020 року в області було укладено 87 договорів на загальну суму 522 тис.грн.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв