Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 21:43:39

У Чернігові відкрили оновлений клуб за місцем проживання "Інтелект"

04.02.2021   10:13Агенцiя

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 3 лютого завітав в оновлений клуб за місцем проживання «Інтелект» (вул. Івана Мазепи, 12-а).

Вперше за роки існування цього клубу за кошти міського бюджету тут зробили капітальний ремонт приміщення. Зокрема, облаштували пандус, замінили опалювальне обладнання, вікна, двері, підлогу, закупили нові меблі та інвентар для занять. Для змістовного дозвілля дітей в рамках реалізації проекту Бюджету участі створили окрему ігрову кімнату, де можна грати в аерохокей, настільний футбол, настільний теніс.

Міський голова привітав дітей з відкриттям оновленого клубу за місцем проживання.
- За час моєї роботи це вже восьмий клуб за місцем проживання, який відремонтували. Загальна його площа 158 кв м. На ремонтні роботи використано понад 1,5 млн грн. У цю суму також входить все обладнання, яке ми можемо сьогодні тут бачити. Клуб постійно відвідує 71 дитина. Діти мають можливість займатися англійською мовою, а дівчатка - покращувати свої навички шиття, що вони роблять із задоволенням. Це правильний напрямок. Через те, що клуби за місцем проживання локально охоплюють невеличку територію, вони дуже зручні, адже дітям не треба нікуди їхати. Я вважаю, що ми на правильному шляху, тому будемо і надалі це продовжувати. Потрібно ще 10 подібних клубів оновити. Я думаю, вони будуть доречними у Чернігові, користуватимуться попитом у дітей молодшого та шкільного віку.

Організацією змістовного дозвілля за інтересами у цьому клубі опікується педагог-організатор Ірина Морська. Цей напрямок роботи передбачає проведення різноманітних розважальних, виховних, спортивних, національно – патріотичних заходів, квестів, ігротек, творчих майстерень тощо. У свою чергу, вона від імені педагогів, вихованців клубу та їх батьків подякувала за відремонтоване приміщення.

- Зараз дітям дуже приємно, комфортно приходити в такий оновлений клуб і займатися улюбленою справою та взагалі проводити тут своє дозвілля, - Ірина Морська.

На базі клубу діє гурток «Школа шиття» (керівник Наталія Болотіна). Це теж проєкт-переможець Бюджету участі-2018. Заняття проходять в майстерні, облаштованій сучасним швейним обладнанням. Діти та молодь тут отримують знання та навички, які у майбутньому можуть сприяти їх професійному самовизначенню або ж бути корисними у повсякденному житті.

З лютого 2021 року на базі клубу відкрили ще один гурток - «Англійська мова». Вихованці зможуть в доступній цікавій формі поглиблювати свої шкільні знання англійської мови та вдосконалювати розмовні навики. Наразі проводиться набір у групи.

Клуб «Інтелект» входить до структури комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради. Основною метою його діяльності є організація змістовного дозвілля дітей та молоді за місцем проживання. Всі заняття у клубі проводяться безкоштовно.

Як повідомив начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля, загалом у місті працює 18 таких клубів за місцем проживання, кожен з них має свій напрямок за інтересами.

- Щороку ми оновлюємо по одному такому клубу для дітей, які проживають у таких спальних районах. Неподалік від свого дому діти можуть прийти поспілкуватися та позайматися улюбленою справою. Усі гуртки спрямовані, зокрема на патріотичне виховання дітей. Такі клуби дуже необхідні, плануємо і надалі їх оновлювати. Тоді у нас вже буде ціла низка клубів, які охоплюватимуть усе місто, і де діти матимуть можливість у комфортних умовах навчатися, спілкуватися, розвиватися й проводити з користю свій вільний час, - сказав він та додав, що наразі вже проводяться проектні роботи для капітального ремонту клубу за місцем проживання «Джерельце» по вул. Льотна, який виконуватиметься цьогоріч.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.