Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 11:44:15

Профільна депутатська комісія розглянула питання бюджетного забезпечення освітньо-гуманітарної сфери області в 2021 році

04.02.2021   10:06Агенцiя

3 лютого в обласній раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери, в ході якого було розглянуто питання «Про обласний бюджет Чернігівської області на 2021 рік» в розрізі фінансування діяльності в новому році профільних закладів, установ та організацій Придесення.

В роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, начальник управління освіти та науки обласної держадміністрації Микола Конопацький, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Оксана Стельмах, в.о. директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Людмила Замай, заступник директора Департамету фінансів ОДА Любов Жукова, депутати обласної ради, представники профільних структурних підрозділів обласної виконавчої та представницької влади.

Відкриваючи засідання комісії, її очільник Борис Петренко, зазначив зокрема, що можливостi обласного бюджету в новому році у порівнянні із попередніми помітно обмеженi. Зокрема, рiвень державної пiдтримки бюджету-2021 порівняно із 2020 роком за гарантованими видатковими повноваженнями зменшується як за загальним, так і за спецiальним фондами, відповідно, на 9, 1 %, та на 18 із лишком відсотків.

В ході засідання постійної комісії було зазначено, що бюджет на 2021 рік – один із кращих серед найгірших, прийнятих у попередні роки.

Також було акцентовано особливу увагу на всіх недоліках та "плюсах" обласного бюджету в напрямах фінансування закладів освіти, науки, культури та інформаційної сфери Чернігівщини.

В ході засідання постійної комісії були напрацьовані відповідні зауваження та пропозиції, які будуть спрямовані на розгляд чергового пленарного засідання обласної ради, що відбудеться на початку другої декади поточного місяця.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.