Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 04:42:05

Чернігівською обласною прокуратурою підведено підсумки роботи у 2020 році

04.02.2021   07:55Агенцiя

3 лютого під головуванням керівника обласної прокуратури Сергія Василини відбулася розширена оперативна нарада, на якій підведено підсумки роботи у 2020 році та визначено основні завдання на наступний період.

Акцентуючи увагу на найважливіших результатах прокурорів, Сергій Василина зазначив, що завдяки ефективній координації діяльності всіх правоохоронних органів у сфері протидії злочинності в цілому вдалося досягти певних позитивних зрушень.

Керівник прокуратури наголосив, що значна увага у минулому році приділена виявленню фактів збуту наркотичних засобів. При зменшенні загальної кількості облікованих кримінальних правопорушень у цій сфері у 2020 році виявлено 141 факт збуту проти 103 у 2019 році.

Зокрема, до суду прокурорами передано 40 обвинувальних актів за ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), у тому числі 4 щодо організованих злочинних груп.

Окремо Сергій Василина зупинився на протидії корупційним кримінальним правопорушенням. Він проінформував, що у 2020 році до суду скеровано 70 обвинувальних актів у справах цієї категорії проти 32 у 2019.

Також очільник відомства розповів про досягнення на інших напрямах прокурорської діяльності.
Із доповідями стосовно підсумків року та пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності виступили перший заступник та заступники керівника обласної прокуратури.

Звіти та пояснення на нараді надали керівники місцевих прокуратур та начальники окремих структурних підрозділів обласної прокуратури.
Наприкінці Сергій Василина відмітив, що очікує від колективу результатів на пріоритетних напрямах, які визначені Генеральним прокурором у 2021 році.

Особливої уваги, з урахуванням специфіки регіону, на його думку, слід приділити протидії злочинам у сфері земельних правовідносин, екології і незаконного використання природних ресурсів; злочинам у бюджетній сфері; кримінальним правопорушенням, пов’язаним із домашнім насильством та протидії організованій злочинності.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини