Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 21:52:39

Чернігівською обласною прокуратурою підведено підсумки роботи у 2020 році

04.02.2021   07:55Агенцiя

3 лютого під головуванням керівника обласної прокуратури Сергія Василини відбулася розширена оперативна нарада, на якій підведено підсумки роботи у 2020 році та визначено основні завдання на наступний період.

Акцентуючи увагу на найважливіших результатах прокурорів, Сергій Василина зазначив, що завдяки ефективній координації діяльності всіх правоохоронних органів у сфері протидії злочинності в цілому вдалося досягти певних позитивних зрушень.

Керівник прокуратури наголосив, що значна увага у минулому році приділена виявленню фактів збуту наркотичних засобів. При зменшенні загальної кількості облікованих кримінальних правопорушень у цій сфері у 2020 році виявлено 141 факт збуту проти 103 у 2019 році.

Зокрема, до суду прокурорами передано 40 обвинувальних актів за ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), у тому числі 4 щодо організованих злочинних груп.

Окремо Сергій Василина зупинився на протидії корупційним кримінальним правопорушенням. Він проінформував, що у 2020 році до суду скеровано 70 обвинувальних актів у справах цієї категорії проти 32 у 2019.

Також очільник відомства розповів про досягнення на інших напрямах прокурорської діяльності.
Із доповідями стосовно підсумків року та пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності виступили перший заступник та заступники керівника обласної прокуратури.

Звіти та пояснення на нараді надали керівники місцевих прокуратур та начальники окремих структурних підрозділів обласної прокуратури.
Наприкінці Сергій Василина відмітив, що очікує від колективу результатів на пріоритетних напрямах, які визначені Генеральним прокурором у 2021 році.

Особливої уваги, з урахуванням специфіки регіону, на його думку, слід приділити протидії злочинам у сфері земельних правовідносин, екології і незаконного використання природних ресурсів; злочинам у бюджетній сфері; кримінальним правопорушенням, пов’язаним із домашнім насильством та протидії організованій злочинності.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.