Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 03:05:52

Служба судової охорони Чернігівщини підсумувала результати роботи за січень

03.02.2021   10:50Агенцiя

2 лютого судові охоронці Чернігівщини провели нараду щодо підбиття підсумків діяльності в січні 2021 року.

Нарада відбулася під головуванням начальника ТУ ССО у Чернігівській області, полковника Служби Олександра Рибака за участі профільних заступників, керівників підрозділів, служб та відділів.

Засідання почали з приємного – Олександр Рибак присвоїв чергові спеціальні звання сімом співробітникам управління. Він привітав судових охоронців з підвищенням і побажав не зупинятися на досягнутому.

- Традиційно розпочинаємо рік з планування та підготовки робочих документів, якими регламентуватиметься діяльність теруправління.
Водночас, наша задача – не тільки втілення планів, а й реальна оцінка якості їх виконання. У нашій роботі не може бути місця формалізму. Маємо детально проаналізувати, зробити роботу над помилками і в подальшому їх не допускати, - звернувся до присутніх Олександр Рибак.

В основному блоці заслухали доповіді щодо результатів діяльності кожного напрямку Служби.

Про стан професійної підготовки звітував заступник начальника Олег Головешко. Так, упродовж січня були організовані та проведені курси по спецпідготовці вперше призначених на посади співробітників. Комісія визначила рівень знань та умінь зі спеціальної та вогневої підготовки.

На належному рівні проведені заняття зі співробітниками з резерву 2 черги під час посиленого варіанту несення служби в період новорічних свят. Окрему увагу приділено організації тактико-спеціальних навчань спільно з суб’єктами взаємодії. У планах - впродовж січня-лютого провести тренування в усіх судах, які перебувають під охороною теруправління.

Щодо стану службової діяльності доповів заступник начальника (зі служби) Валерій Голець. Загалом під охороною теруправління перебуває 11 об’єктів системи правосуддя області, де в середньому щодобово несуть службу 33 співробітника.

Упродовж січня було забезпечено безпеку понад 3,6 тис судових засідань, через які пройшли близько 7,1 тис осіб. Вилучено 53 заборонених предмета. Більше половини - 53% - ножі, 26% - сльозогінні балончики. Найбільше небезпечних предметів вилучено в Деснянському районному суді м. Чернігова – 23 та Новозаводському райсуді – 9.
З питань тилового та логістичного забезпечення виступив заступник начальника Сергій Паніматченко. Серед основних завдань - доукомплектація особового складу формою та речовим майном, списання витрачених матеріалів, забезпечення належної експлуатації автомобільної техніки тощо.

Під час наради визначили кращі структурні підрозділи та окреслили пріоритетні напрямки та завдання на лютий 2021 року.

- Січень видався доволі складним, але ми впоралися з поставленими завданнями. Паралельно з нашими ключовими обов'язками, пов'язаними із забезпеченням охорони об’єктів системи правосуддя, ми вирішили низку технічних та організаційних питань з удосконалення роботи управління. Спільними зусиллями та завдяки високій відповідальності кожного співробітника нам вдалося досягти вагомих результатів. Не збавляємо темпів і продовжуємо працювати, - підсумував нараду Олександр Рибак.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини